پی وی دی اف / نانو / شاینینگ / های گلاس
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۶
چهار فصل
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۶

دبل پلی استر

ورق های کامپوزیت  دبل پلی استر از دو لایه آلومینیومی مقاوم در برابر اکسیده شدن یا خوردگی که به دور هسته پلی اتیلن قرار گرفته اند تشکیل شده است . لایه بالایی (رنگ های ساده) با  روکش رنگ پلی استر به صورت دو لایه پوشش داده شده است که منجر به دوام بیشتر این ورق  در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و استفاده آن به عنوان نمای بیرونی ساختمان شده است . به دلیل رنگ براق و فوق العاده و دیگر ویژگیها ، ورق های دابل پلی استر از محبوبیت بیشتری در بازارهای جهانی برخوردار شده که در بیلبوردهای شهری ، ایستگاه های مترو  و پمپ بنزین ها مورد استقبال قابل توجهی قرار گرفته است.

عده ای از طراحان به نزدیکی طرح به اصل توجه وافری داشته اند ، دیگر معماران از کیفیت بالای این محصول حمایت می کنند (که این مهم منجر  به اخذ گواهینامه های بین المللی  کیفیت گردیده است) و عده ای دیگر به نتایج حاصل از دپارتمان تحقیقات و آزمایشات انجام شده علاقمند شده اند.

کاربردها:

پوشش نما و دکوراسیون داخلی با بیست سال ضمانت ، نمای خارجی هشت الی ده سال ضمانت ، فریم ها و قاب های درب منازل ، غرفه و استند نمایشگاهی ، سقف و پارتیشن بندی ، سر در و تابلو فروشگاهها ، لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی و …

 

 

جهت مشاهده کالر چارت ها اینجا را کلیک نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است